KONTAKT

GNG IMAGES S.R.O.

Showroom: Komárnanska 46, 947 01 Hurbanovo

Telefón:
+421 944 779 297

E-mail: gabriel@slatedesign.sk

Otváracie hodiny:
Pondelok-Piatok: 09:30–16:30

Obhliadka kamenných dýh v našom showroome, po telefonickej dohode.

V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať .

S pozdravom:
Krisztián Ivicsics

Country Sales Manager Slovakia
tel.: +421 944 779 297

 

Pomocné materiály

Lepidlá

Na lepenie kamennej dyhy SlateDesign je možné použiť viacero materiálov, v závislosti od prijímacej plochy, spôsobu použitia alebo od toho, že to mienime použiť napríklad v interiéri alebo v exteriéri. Od jednoducho použiteľných kartušových lepidiel po profesionálne kontaktné lepidlá je vhodných mnoho materiálov.

SDA MS Adhesive Sealant

Lepidlo tuhnúce vplyvom vlhkosti vzduchu, na báze MS polyméru. Dobre priľne aj na mierne vlhké povrchy. Vhodné aj vyplňovanie škár. Odoláva poveternostným vplyvom, je použiteľné tak v interiéri ako aj v exteriéri. Je ľahko spracovateľné, vyznačuje sa rýchlym lepením a vysokou počiatočnou pevnosťou.

 • Odolnosť voči teplote: od -40℃ do +80℃
 • Objem: 310 ml/kartuša
 • Použitie: LiteStone, EcoStone
Ceresit K-188-E
Ceresit K-188 E

Lepidlo s veľmi vysokou pevnosťou, vodové disperzné bez obsahu rozpúšťadiel. Extrémna pevnosť lepenia pri používaní ako kontaktné lepidlo, poskytuje výborné lepenie. Odporúčame výhradne pre používanie v interiéri.

 • Odolnosť voči teplote: do +50℃
 • Prevedenie: 2 kg, 5 kg, 13 kg, 30 kg, plastové vedro
 • Použitie: LiteStone
Zettex X-30
Zettex X-30

Vysokokvalitné, priesvitné kontaktné lepidlo v spreji s vysokou tepelnou odolnosťou, ktoré sa osvedčilo pri lepení kamenných dyh Translucent v interiéri aj v exteriéri. Jednoduchá aplikácia, rýchle schnutie, široké využitie.

 • Objem: sprej 500 ml a 17 l plechovka
 • Použitie: Translucent
Ceresit K 1720
Ceresit K 1720

Priesvitné vodové disperzné lepidlo bez obsahu rozpúšťadiel s extrémne vysokou pevnosťou, ktoré pri používaní ako kontaktné lepidlo, poskytuje výborné lepenie. Odporúčame výhradne pre používanie v interiéri.

 • Odolnosť voči teplote: do +70℃
 • Prevedenie: 1 kg a 5 kg
 • Použitie: Translucent

Škárovacie tmely

SDA Marble Silicone
SDA Marble Silicone

Jednozložkový škárovací tmel na báze silikónového kaučuku, ktorý sa vytvrdzuje vplyvom vlhkosti vzduchu. Vhodný pre vlhké prostredie, aj na plochy pod vodou. Výborne spracovateľný a nanášateľný tmel. Má protiplesňový účinok. Dostupný v 38 lesklých aj matných odtieňoch. Zaručená stálofarebnosť. Vysoká odolnosť proti opotrebeniu a poškrabaniu.

 • Odolnosť voči teplote: od -40℃ do +150℃
 • Prevedenie: 310 ml/kartuša
 • Použitie: LiteStone, EcoStone

Materiály na povrchovú úpravu

K ultra tenkým bridlicovým obkladom Slate Design ponúkame rôzne stupne impregnačných činidiel, lakov na kameň, zvýrazňovačov farieb poskytujúcich vhodnú povrchovú ochranu. Použitie jednotlivých materiálov na povrchovú úpravu môže vo väčšej alebo menšej miere zmeniť vzhľad povrchu prírodného kameňa, preto sa odporúča pred použitím vyskúšať.

SDA Stone Impregnation
SDA Stone Impregnation

Impregnačný prípravok pre interiér aj exteriér, ktorý hĺbkovo preniká do štruktúry kameňa, čím ho ochraňuje pred vodou a jemnými nečistotami. Účinný a trvácny. Nanesením môže dôjsť k zmene farebného odtieňa kameňa. Pred použitím odporúčame urobiť skúšobný náter.

 • Prevedenie: 250 ml, 1 l, 5 l
SDA Stain Repellent
SDA Stain Repellent Nano Effect

Nanotechnologický impregnačný prípravok na použitie v interiéri aj exteriéri, ktorý hĺbkovo preniká do štruktúry kameňa a rýchlo vyvinie ochranný účinok. Poskytne ochranu nielen proti vode, ale aj proti olejovým/mastným nečistotám. Má vyslovene odpudzujúci účinok. Kameň si uchová priedušnosť, pretože impregnácia nevytvorí osobitnú vrstvu na jeho povrchu. Nanesením môže dôjsť k zmene farebného odtieňa kameňa. Pred použitím odporúčame urobiť skúšobný náter.

 • Prevedenie: 250 ml, 1 l, 5 l
SDA Colour Intensifier
SDA Colour Intensifier

Impregnačný prípravok, ktorý prehlbuje prirodzenú farbu kameňa bez zvýšenia lesku. Hĺbkovo preniká do štruktúry kameňa a nevytvorí osobitnú vrstvu na jeho povrchu. Odpudzuje vodu a olej. Je trvácny a odoláva poveternostným vplyvom. Vhodný na použitie tak v interiéri ako aj v exteriéri.

 • Prevedenie: 250 ml, 1 l
SDA Darkener Super
SDA Darkener Super

Impregnačný prípravok prehlbuje prirodzenú farbu brúseného alebo lešteného kamenného povrchu, pričom zachová jeho lesk. Nevytvára osobitnú vrstvu na jeho povrchu, naopak ošetrený povrch môže naďalej „dýchať“. Odpudzuje vodu a nečistoty. Výborne odoláva poveternostným vplyvom, preto je vhodný na použitie v interiéri aj v exteriéri.

 • Prevedenie: 250 ml, 1 l
SDA Stone Sealer
SDA Stone Sealer Mat/Satin finish

Vysokokvalitný tesniaci tmel na kameň na báze
akrylovej živice. Odoláva vplyvom počasia a nevybledne. Farebný odtieň ošetrených povrchov sa zintenzívňuje a ľahšie sa čistia. K dispozícii v matnom alebo saténovom prevedení.

 • Prevedenie: 1 l
SDA Slate Oil
SDA Slate Oil

Olej vyslovene na prírodnú bridlicu, ktorá zintenzívňuje prirodzenú farbu kameňa a zdôrazní jeho vzor. Voduodpudzujúca ošetrujúca kvapalina. Vhodná na obnovenie farby a lesku nových alebo starých povrchov. Použiteľné výhradne v interiéri.

 • Prevedenie: 250 ml, 1 l, 5 l

Čistiace prostriedky

Najväčším nepriateľom prirodzených kamenných obkladov môžu byť okrem olejových/mastných nečistôt aj rôzne silné-kyslé alebo práve alkalické čistiace prostriedky. Ich použitiu by sa malo výslovne vyhnúť! Namiesto toho ponúkame čistiace prostriedky s neutrálnym pH, ktoré nepoškodzujú prirodzený povrch bridlice.

SDA Stone Cleaner
Stone Cleaner

Koncentrát s rozpúšťadlom bez kyselín. Tento čistiaci prostriedok je vhodný na dôkladné a rýchle odstraňovanie stavebných nečistôt (cementový výkvet, vosk, sadza, omietka, polyuretánová farba), ako aj olejových, voskových a mastných škvŕn. Vysoká účinnosť na povrchoch z prírodného alebo umelého kameňa (napr. mramor, travertín, bridlica, žula, škridle, cotto, obklad, pohľadový betón atď.) Vhodný na použitie tak v interiéri ako aj v exteriéri.

 • Prevedenie: 1 l, 5 l
SDA Crystal Clean
Crystal Clean

PH-neutrálny čistiaci prostriedok – koncentrát, s obsahom alkoholu. Rýchlo schne, bez pruhov. Vhodný pre jednoduché odstránenie neodolných nečistôt z povrchov prírodných a umelých kameňov, dlažby klinker a keramických povrchov. Vhodný na použitie v interiéri aj v exteriéri.

 • Prevedenie: 500 ml, 1 l, 5 l

VYŽIADAJTE SI VZORKOVNÍK ZADARMO!

Radi by ste vyskúšali kamenné dýhy SlateDesign? Vyberte si 3 sympatické vzorky, ktoré teraz získate do 1 týždňa BEZPLATNE!

Ak by ste mali záujem o kompletný set vzoriek, kontaktujte nás. Farebné vzorky si môžete pozrieť v bode PRODUKTY .

Ktorý typ produktu Vás zaujíma?

LiteStone – ultra tenká kamenná dyhaTranslucent – translucentná kamenná dyha

Hlinitá bridlica

Indian AutumnRusticSahara WhiteMulti PinkMulti ColourAntracit GreyCalifornia GoldTerra RedTan

Sľuda

D. BlackBlackCopperCopper NewJade GreenOcean GreenD. GreenGoldenSilver ShineSilver Shine GoldBurning ForestGalaxy BlackSilver GreyStar Galaxy

Pieskovec

Rainforest BrownRainforest GreenTeakwoodRedBlack LineSand Travertin

Vápenec

Crystal WhiteCement GreenSapphire Green

Hlinitá bridlica

Indian Autumn – TranslucentRustic – TranslucentSahara White – TranslucentMulti Pink – TranslucentMulti Colour – TranslucentAntracit Grey – TranslucentCalifornia Gold – TranslucentTerra Red – TranslucentTan – Translucent

Sľuda

D. Black – TranslucentBlack – TranslucentCopper – TranslucentCopper New – TranslucentJade Green – TranslucentOcean Green – TranslucentD. Green – TranslucentGolden – TranslucentSilver Shine – TranslucentSilver Shine Gold – TranslucentBurning Forest – TranslucentGalaxy Black – TranslucentSilver Grey – Translucent

Týmto súhlasím, aby spoločnosť Slate Design Kft. ako prevádzkovateľ stránky slatedesign.sk spravoval moje vyššie zadané údaje v súlade s predpismi GDPR.

KONTAKT

Inovatívny kamenný obklad

GNG IMAGES S.R.O.

Showroom: Komárnanska 46, 947 01 Hurbanovo

Telefón: +421 944 779 297

E-mail: gabriel@slatedesign.sk

Otváracie hodiny:
Pondelok-Piatok: 09:30–16:30


Obhliadka kamenných dýh v našom showroome, po telefonickej dohode.


V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať .

S pozdravom:
Krisztián Ivicsics

Country Sales Manager Slovakia
tel.: +421 944 779 297

Newsletter