KONTAKT

GNG IMAGES S.R.O.

Showroom: Komárnanska 46, 947 01 Hurbanovo

Telefón:
+421 944 779 297

E-mail: gabriel@slatedesign.sk

Otváracie hodiny:
Pondelok-Piatok: 09:30–16:30

 

Bonvital Wellness & Gastro Hotel Hévíz****

Do jedného z najpopulárnejších hotelov v najpopulárnejších kúpeľoch krajiny boli na jar 2017 namontované veľkolepé, podsvietené obklady z kamennej dyhy Slate Design s obrovskými rozmermi. Štvorhviezdičkový superior Bonvital Wellness & Gastro Hotel Hévíz, ktorý sa nachádza 100 metrov od Tófürdő očakáva svojich hostí s 80 dobre zariadenými izbami, s 10 exkluzívnymi apartmánmi, reštauráciou s výnimočnými kulinárskymi zážitkami a veľkolepým wellnesom.

Každý m2 hotela dokončeného na základe plánov interiérovej návrhárky Katalin Szigethy, ktorá má rozsiahle skúsenosti s rekonštrukciou hotelov vykazuje vysoký stupeň profesionality z hľadiska výberu a realizácie materiálov.

Viac ako 500 m2 wellness priestor vytvárajúci exkluzívne prostredie s moderným dizajnom očakáva hostí obrovským zážitkovým bazénom, vírivka, rôznymi saunami, soľnou komorou a jedinečným výhľadom. Presvietiteľné, Translucentné, ultra ľahké bridlicové obklady dostali významnú úlohu na viacerých miestach wellness centra. Na stene vstupnej chodby a na recepčnom pulte boli na sklo laminované Translucentné obklady Indian Autumn, s LED podsvietením, za účasti stolárskeho majstra Norberta BEVÍZ. Navyše, pohľad na obklady na bočných stenách ako aj na strope z kamennej dyhy zo štruktúrou Sahara White, ktorá je tiež populárna môže prispieť k úplnému naplneniu v tepidáriu.

Ultra tenké obklady z kamennej dyhy, ktoré sú k dispozícii v štandardnom rozmere 1220 × 610 mm boli v prípade projektu v Hévíz použité v jedinečných, obrovských rozmerových prevedeniach. Na niektorých miestach poskytuje jedinečný pohľad súvislá doska o veľkosti 2650 × 1400 mm.

Použitý obklad z kamennej dyhy: Translucent

Veľkosť dosky: 1220×610 mm, 2650×1400 mm

Pomocné materiály: Ceresit K-188 E | SDA MS Adhesive Sealant

VYŽIADAJTE SI VZORKOVNÍK ZADARMO!

Radi by ste vyskúšali kamenné dýhy SlateDesign? Vyberte si 3 sympatické vzorky, ktoré teraz získate do 1 týždňa BEZPLATNE!

Ak by ste mali záujem o kompletný set vzoriek, kontaktujte nás. Farebné vzorky si môžete pozrieť v bode PRODUKTY .

Ktorý typ produktu Vás zaujíma?

LiteStone – ultra tenká kamenná dyhaTranslucent – translucentná kamenná dyha

Hlinitá bridlica

Indian AutumnRusticSahara WhiteMulti PinkMulti ColourAntracit GreyCalifornia GoldTerra RedTan

Sľuda

D. BlackBlackCopperCopper NewJade GreenOcean GreenD. GreenGoldenSilver ShineSilver Shine GoldBurning ForestGalaxy BlackSilver GreyStar Galaxy

Pieskovec

Rainforest BrownRainforest GreenTeakwoodRedBlack LineSand Travertin

Vápenec

Crystal WhiteCement GreenSapphire Green

Týmto súhlasím, aby spoločnosť Slate Design Kft. ako prevádzkovateľ stránky slatedesign.sk spravoval moje vyššie zadané údaje v súlade s predpismi GDPR.

KONTAKT

Inovatívny kamenný obklad

GNG IMAGES S.R.O.

Showroom: Komárnanska 46, 947 01 Hurbanovo

Telefón: +421 944 779 297

E-mail: gabriel@slatedesign.sk

Otváracie hodiny:
Pondelok-Piatok: 09:30–16:30

Newsletter