KONTAKT

GNG IMAGES S.R.O.

Showroom: Komárnanska 46, 947 01 Hurbanovo

Telefón:
+421 944 779 297

E-mail: gabriel@slatedesign.sk

Otváracie hodiny:
Pondelok-Piatok: 09:30–16:30

 

Ferienhotel Kreischberg

Na základe plánov návrhárskej dvojice Anita Darida-Sárközi a Zsuzsanna Dudás bol v roku 2014 zrekonštruovaný alpský hotel s 44 izbami. Pri zachovaní jeho tradičného dizajnu získalo každé z 5 poschodí nový, moderný vzhľad. Počas veľmi krátkej doby realizácie bolo zrekonštruované celé prízemie a pivničné priestory: recepcia, hala, reštaurácie a bar, bazénová časť, wellness centrum, ihrisko, fitnescentrum a miestnosť s konzolou Xbox. V spoločenských priestoroch na prízemí použili kamenné dyhy SLATE DESIGN na ploche 80 m2, extrémne ohýbateľný EcoStone bol použitý na stĺpy a jeho špeciálne žiaruvzdorné prevedenie je elegantnou a prirodzenou ozdobou krbu. Kamenný obklad s odtieňom Silver Shine Gold LiteStone podľa výberu návrhárok zdobí steny hlavného vchodu, haly a baru, ako aj pult a dva stĺpy v priestore recepcie. Obklad dodáva baru obzvlášť štýlový vzhľad, keďže ho použili nielen na barovom pulte, ale aj na stenách a strope. Výborná voľba osvetlenia LED ešte viac vyzdvihuje jedinečne krásny, trblietajúci a malebný vzor prírodného obkladu z ílovitej bridlice, impregnačný prípravok SDA Nano Effect zas chráni kamenné dyhy aj pred odtlačkami prstov.

Použitý obklad z kamennej dyhy: LiteStone, EcoStone

Veľkosť dosky: 1220x610mm

VYŽIADAJTE SI VZORKOVNÍK ZADARMO!

Radi by ste vyskúšali kamenné dýhy SlateDesign? Vyberte si 3 sympatické vzorky, ktoré teraz získate do 1 týždňa BEZPLATNE!

Ak by ste mali záujem o kompletný set vzoriek, kontaktujte nás. Farebné vzorky si môžete pozrieť v bode PRODUKTY .

Ktorý typ produktu Vás zaujíma?

LiteStone – ultra tenká kamenná dyhaTranslucent – translucentná kamenná dyha

Hlinitá bridlica

Indian AutumnRusticSahara WhiteMulti PinkMulti ColourAntracit GreyCalifornia GoldTerra RedTan

Sľuda

D. BlackBlackCopperCopper NewJade GreenOcean GreenD. GreenGoldenSilver ShineSilver Shine GoldBurning ForestGalaxy BlackSilver GreyStar Galaxy

Pieskovec

Rainforest BrownRainforest GreenTeakwoodRedBlack LineSand Travertin

Vápenec

Crystal WhiteCement GreenSapphire Green

Týmto súhlasím, aby spoločnosť Slate Design Kft. ako prevádzkovateľ stránky slatedesign.sk spravoval moje vyššie zadané údaje v súlade s predpismi GDPR.

KONTAKT

Inovatívny kamenný obklad

GNG IMAGES S.R.O.

Showroom: Komárnanska 46, 947 01 Hurbanovo

Telefón: +421 944 779 297

E-mail: gabriel@slatedesign.sk

Otváracie hodiny:
Pondelok-Piatok: 09:30–16:30

Newsletter